ב-
ברוכים הבאים לקהילת הפורומים    כניסה | הרשמה | שאלות ותשובות

אם קיבלתי מחזור, יש סיכוי להריון?

נפתח על-ידי אורח ב: 16/02/2014, 9:22. לנושא יש 18 תשובות.
דף 1 מתוך 2   1 2 
מיין הודעות:   הנושא הבא הנושא הקודם
  • אם קיבלתי מחזור, יש סיכוי להריון?

20/07/2009, 23:31

שלום,

קיימתי יחסים לא מוגנים פעם, אחרי שבוע עוד פעם (בפעמיים האלו הבחור גמר בחוץ) ולאחר שבוע בערך קיבלתי מחזור. קבלת המחזור הייתה לפני שבועיים.

רציתי לשאול אם בכל זאת יש יש סיכוי להריון. יש לי קצת בחילות, וזה מוזר לי, כי אני לא בן אדם של בחילות.

אני יודעת שיש כזה דבר "מחזור מדומה", ורציתי לשאול מה הסיכויים לזה ומה זה בדיוק. והאם כדאי לי לדאוג ולעשות בדיקה או שבגלל שקיבלתי מחזור אחרי קיום היחסים הכל בסדר.

ממש אשמח לעזרה.

• לאני

20/07/2009, 23:55

תעשי בדיקת הריון ותראי מה התוצאה. קרוב לוודאי שיהיה שלילי והבחילות הן כתוצאה מלחץ. שיהיה בהצלחה ואל תעשי שטויות פעם הבאה ותסתכני בהריון לא רצוי. תשתמשו באמצעי מניעה.

• תודה רבה..האמת...

21/07/2009, 0:09

שיש 50-50 אחוז שהוא עקר. הוא שכב המון עם האקסית וגמר בחוץ  והיא אף פעם לא נכנסה להריון. אבל כן נכון...אסור להסתכן.

אבל רציתי לדעת אם זה אפשרי בכלל? ומה הסיכויים להיות בהריון אחרי קבלת מחזור?

• לאני

21/07/2009, 0:23

היו מקרים מעולם. תעשי בדיקת הריון ותדעי. בהצלחה!.
  • בודאי שכן זה יכול להיות דימום שמרגיש ונראה כמו מחזור

21/07/2009, 4:01

אך זה דימום מהריון. לי זה קרה וגם לאחותי

תעשי בדיקה ותנסי לא להיות כל כך לא אחראית! הריון זה הצרה היותר קטנה שלך! מה עם מחלות מין???????? את רוצה איידס הרפס וכוו

קדימה תתבגרי

• זה הגיע בדיוק בזמן של המחזור

21/07/2009, 6:06

וגם נמשך כמה ימים עם אותם כאבים של מחזור.

והוא נבדק לפני והכל בסדר.

תודה רבה לכם.

• לאני

21/07/2009, 9:58

סתכלי,את מתארת בדיוק מה שלי היה לפני שלושה שבועות בערך,רק שאני בשונה מימך לקחתי גם פוסטינור לאחר היחסים הלא מוגנים.היה לי מחזור מדומה שכזה עקב לקיחת הכדור וכמה ימים לאחר מכן הגיע המחזור האמיתי,בתאריך שלו ועם תופעות הלוואי שלו..תשמעי,לדעתי בחורה יודעת להבדיל מהו מחזור מדומה ומהו מחזור אמיתי,את מרגישה את זה...בין אם זה יצא לך בתאריך של המחזור,בין אם זה בכאבי הבטן ובאורך המחזור.המחזור המדומה אצלי היה כיומיים שלושה ולעומתו המחזור האמיתי היה כחמישה ימים.מכאן אני הסקתי שאני לא בהריון על אף שלא ביצעתי עדיין בדיקה בכדי להוכיח זאת.אם יעשה לך טוב יותר,אזז כן את יכולה לעשות בדיקה אפילו ביתית עוד זמן מה,ואם מה שרשמתי לך גורם לך להרגיש בטוחה יותר שאינך בהריון אז את יכולה גם לוותר על ביצוע הבדיקה.רק קחי בחשבון שהרבה דברים הם רק במוח,עד שקיבלתי את המחזור האמיתי דימיינתי שיש לי בחילות,דימיינתי אפילו הרגשה מוזרה שכזאת בבטן וכו'...וזה חבל כשאפשר לבדוק זאת בבדיקה אחת פשוטה שתיקח לך פחות זמן אפילו מהזמן בו את רושמת הודעה בפורום זה.מקווה שתשקלי את דבריי ושיהיה רק בהצלחה!מורן
  • לאני

21/07/2009, 10:14

אל תיקחי סיכונים כאלווו ...

גם אני קיימתי ייחסי מין והוא גמר בחוץ ופיתאום גיליתי שאני בהריון וזה היה בשבילי הלם כי עדיין לא הייתי בת 18 והינה אני אמא

ועכשיו אני נשואה ולא מאושרת !!

לכי מהר תיבדקי שאת באמת לא בהריון

מחזיקה בשבילך אצבעות

• תודה רבה מורן

21/07/2009, 11:50

• אני מצטערת שאת לא מאושרת =/

21/07/2009, 11:51

שיהיה לך רק טוב
  • לאני

21/07/2009, 17:31

תודה נשמה

אמן !!!

שהיה רק טוב ושכול הבעיות יפתרו!

• דימומים של הריון...

22/07/2009, 0:17

היי:):)

יש נשים שיש להן דימום בזמן הריון, אך מדובר בדימום שהוא לא נורמלי ולא כמו ווסת רגילה.

הכוונה היא שאם אישה מקבלת דימום שהוא ארוך, אדום, רגיל כמו בדר"כ אז כנראה שהיא לא בהריון. דימומי הריון הם בדר"כ בצבע חלש הם לא נמשכים זמן רב ובקיצור אחרת מווסת של כל חודש.

אם קיבלת ווסת רגילה ונורמלית כנראה שאת לא בהריון.

מקווה שעזרתי לך.. :):)

• לא מדוייק, לי היה וסת דיי סטנדרטי והייתי בהריון

22/07/2009, 0:46

• מאוד אישי..

22/07/2009, 12:58

אבל זו תשובה מקובלת שנתנו המומחים יותר מפעם אחת:):)
  • תודה רבה לכולכם

22/07/2009, 21:27

שמעתי לעצתכם, קניתי ערכה ביתית והתוצאה שלילית :)

never again חח.

דף 1 מתוך 2   1 2